Strona główna
Rytuały
Amulety
Świece
Uroki

Nasza infolinia czynna od 8 do 20

+48 22 873 80 51

Pozbądź się klątwy, pecha, fatum i złych mocy. Specjalne plastry najnowszym odkryciem!

Przed
użyciem:

Po użyciu:


Nowość na rynku budzi nadzieje dla osób, które zmagają się z życiowymi problemami

Specjalistyczny produkt, który pojawił się niedawno na rynku zszokował wielu specjalistów. Nie tylko skutecznością, ale także przystępną ceną i szybkością działania.

Na rynek niemiecki, polski i angielski trafiły nowoczesne plastry, które dzięki domieszce TURMALINU (cennego kamienia szlachetnego) okazały się niesamowicie skuteczne w pozbywaniu się klątwy, złych mocy, złego samopoczucia czy nawet pecha i fatum. Dotychczas przypisywaliśmy powyższe różnym bytom, ale nigdy nie patrzyliśmy wgłąb swego ciała. Każda klątwa rzucona na nas (nawet w złości przez sąsiada) zostawia w naszym ciele ślad, który można wycisnąć jak "ropę z rany". Ponadto, ciało można nasączyć dodatkowo dobrą energią. Tylko jak to zrobić? Przedstawiamy list naszego czytelnika, który postanowił przetestować plastry i zna dokładnie efekty jakie przynoszą:

Dzień dobry! Nazywam się Paweł i postanowiłem wypróbować specjalistyczne plastry, które w Niemczech robią teraz furorę. Kiedyś wyśmiałbym każdego, kto bawi się w takie „czary”, ale mam już inne zdanie na ten temat. Każdy z nas boryka się z problemami, których sam nie rozwiąże. Zwyczajnie czasem jest tego zbyt dużo na jednego człowieka. Zdecydowałem się opowiedzieć wam moją historię, bo być może pomogę wam w walce ze swoimi codziennymi problemami.

Moja opowieść – jak zmagałem się z problemami

Przeczytałem artykuł w szanowanej niemieckiej prasie medycznej. Nie wierzyłem własnym oczom - opowiadał on o wyciąganiu złych mocy, pozbywaniu się klątw z ciała człowieka i ładowaniu się w zamian pozytywną energią. Za pomocą specjalistycznego plastra z domieszką pyłu turmalinowego można było zmienić swoje życie. Byłem bardzo sceptyczny - w końcu jestem rozsądnym i stąpającym twardo po ziemi facetem. Stwierdziłem, że nie zaszkodzi spróbować i byłem w SZOKU.

Zacząłem szukać informacji, gdzie mogę kupić specjalistyczne plastry i dotarłem do źródła. Pewna firma sprowadzała proszek turmalinowy specjalnie z Azji, a plastry pozbywające się złych mocy i ładujące pozytywną energią tworzyła w Polsce. Na początku cena mnie przeraziła, ale na szczęście znalazłem stronę z dofinansowaniem. Zapłaciłem tylko ułamek prawdziwej ceny i czekałem aż przyszła do mnie paczka. Przybyła już następnego dnia, wysłana przez firmę w dyskretnym opakowaniu. Postanowiłem tej nocy użyć plastrów i sprawdzić ich działanie - w końcu jeżeli jest tak, jak pisze renomowana prasa naukowa, to moje życie zmieni się na lepsze!

Każdy z nas ma problemy z którymi się zmaga…

Myślałem nad tym, dlaczego takie życie przydarzyło się własnie mi. Mam znajomych, którzy nie mają żadnego problemu w życiu. Mają wszystko – szybkie samochody, piękne żony, zdrowie i szczęście. Tylko mi w życiu nie powodzi się zbyt dobrze. Przegapiłem bardzo wiele okazji, które czekały tylko na wyciągnięcie ręki. Bałem się zmienić coś w swoim życiu, podjąć ryzyko - przez to też nie wykorzystałem okazji na miłość. Wspaniała oferta pracy przeszła mi koło nosa, a bóle biodra, które ignorowałem okazały się chorobą, która zdiagnozowana wcześniej byłaby uleczalna.

Jedyne czego chciałem, to szczęścia - chciałem chociaż na chwilę uciec pechowi, który nade mną wisi. Dostać szansę od życia - tylko tego potrzebowałem.


Specjalistyczny plaster wyciągający złe moce, klątwy i fatum nakleiłem jak tylko go dostałem. Wykorzystano do jego stworzenia proszek turmalinowy, witaminę C, ocet drzewny, chitynę i ocet bambusowy. Plaster wystarczyło nakleić na ciało - najlepiej tam, gdzie jest źródło problemów. Po 24 godzinach ściągnąłem plaster i NIE WIERZYŁEM! Był cały czarny, twardy i ciężki. Jakby pełen szlamu złej mocy, który wyciągnął ze mnie. Mimo odrażającego widoku czułem się lepiej - wiedziałem, że cześć klątwy ze mnie wyszła. Natychmiast zamówiłem kolejną paczkę kuracji.

Pierwszą pozytywną rzeczą jaka mi się przydarzyła było odnalezienie zgubionych pieniędzy. Od lat ciążył na mnie pech, który przygniatał i powodował, że wszystko było dużo trudniejsze niż zawsze. Wcześniej zwalałem to na pamięć – ot, skleroza. Zapomniałem gdzie schowałem pieniądze odłożone na prezent dla bratanka. Po jednodniowej kuracji pamięć wróciła – Przypadek? Tak wtedy myślałem. Czytajcie dalej!

Po drugim dniu kuracji wróciła do mnie żona – postanowiła przemyśleć swoje błędy i prosiła mnie o wybaczenie. Kochałem ją bardzo i mieliśmy trójkę dzieci, ale popełniła pewne błędy. Teraz prosiła mnie o wybaczenie i obiecywała, że zrobi to czego zażądam. Czyżby wróciło szczęście, które mieli zawsze wszyscy oprócz mnie? Czy pozbyłem się siedzącego we mnie głęboko fatum?

Po zastosowaniu plastrów jeszcze kilka razy, zauważyłem, że przestaje się robić czarny. Klątwa została ze mnie wyciągnięta prawie całkowicie! Pamiętam jak dziś ostatni dzień kuracji, kiedy to na plastrze widniała już tylko jedna czarna kropeczka. Postanowiłem przyklejać go jeszcze kilka dni, żeby nasączyć ciało zbawienną mocą Turmalinu i octu bambusowego. Gdy nastał nowy dzień, natychmiast rozdzwoniły się telefony!

Oferty pracy przyszły nagle i bez żadnej akcji z mojej strony (no, oprócz specjalistycznych plastrów!). Nagle firmy prosiły mnie o wizytę i obiecywały ogromne pieniądze. Jestem facetem doświadczonym przez życie – posiadam wiedzę na wiele tematów i uważam się raczej za mądrego gościa. Dzięki pewności siebie nabytej z pomocą Turmalin Astral Clear znalazłem prace dwa i pół razy lepiej płatną! Byłem w szoku jak nagle zmieniło się moje życie. Wszystko czego potrzebowałem to kuracja plastrami. Gdyby nie dofinansowanie wyniosła by mnie 1500 zł, ale zapłaciłem tylko ułamek tej kwoty, jedynie 300 zł.

Mówię znajomym: Te plastry działają!

Przygotowanie składników do plastrów trwa około trzy miesiące, dlatego kolejka chętnych jest taka długa, a lista zadowolonych rośnie powoli. Jakaś dobra dusza (pewnie ktoś, kogo życie zmieniło się po użyciu plastrów) dofinansowuje na różnych stronach zakup rytuału. Z tego co słyszałem trudno teraz trafić takie promocje - ale nie szkodzi, ja już ich nie potrzebuje. Tylko czasem dla pewności naklejam plaster i sprawdzam. Od tamtej pory jest czysty!

Trudno dostępny produkt tylko dla wybranych. Nie zwlekaj jeżeli masz okazje.

Turmaliny rozwiązują nie tylko problem portfela, głowy czy serca. Leczą także dusze!

Od wielu lat zmagałem się z depresją. Każdego dnia czułem się, jakbym zmarnował go całkowicie. Nie wychodziłem z domu, piłem alkohol i siedziałem bezczynnie. Przez chwile nawet chciałem ze sobą skończyć. Wystarczyła krótka kuracja i w mojej głowie czuje świeżość. Co chwile mam nowe pomysły na biznes, a żadne złe moce nie motają mi w głowie. Czuje tez poprawę na swoim zdrowiu. Moje bolące biodro dokuczało mi przecież ostatnie kilka lat, a lekarze twierdzili, że taka już jest starość... Dobrze, że nie poddałem się wtedy i walczyłem. Dzięki kilku plastrom i wytrwałości ból zniknął!

Tajemnicze plastry i czemu wam o nich opowiadam?

Bardzo długo zastanawiałem się, jakim cudem to może działać? Z czego składa się ten plaster i co robi, że posiada aż taką SKUTECZNĄ moc poprawy? Dowiedziałem się, że dzięki kamieniom szlachetnym, które są jego podstawą i ziołowych dodatków plaster ma kilkukrotnie większą moc niż jego tanie zamienniki. Wysysa on z naszego ciała klątwę, fatum i złe moce. Usuwa pecha i oczyszcza umysł. Nie wiem komu dziękować za stworzenie tego plastra.

Turmalin Astral Clear – moja opinia

Jeszcze miesiąc temu nie widziałem żadnej nadziei dla siebie – długi, komornik, nisko płatna praca i brak kobiety mojego życia. Wszystko zmieniło się tak szybko, że nie pamiętam już jak żyłem kiedyś. Teraz jestem zadbanym, dobrze zarabiającym (nie bogatym, ale ciągle rozwijam firmę i próbuje), kochanym i szczęśliwym człowiekiem. Pozbyłem się problemów, które wszyscy mamy na co dzień. Poświęciłem na ten proces tylko kilka minut wieczorem (miałem już 10 kuracji plastrami) i tylko czasem sprawdzam, czy klątwa nie powraca. Jak na razie plastry są czyste, jestem wolny!

Efekt widoczny po pierwszym użyciu!

Pozbądź się klątwy, która na Tobie ciąży. Wyrzuć z siebie fatum i pecha, który nie daje Ci żyć normalnie. Naładuj się pozytywną energią i wzmocnij efekt działania Turmalinu. Sekretny sposób na wyssanie z ciała złych mocy można było dostać tylko w Niemczech i Anglii, a teraz także w Polsce!

,,Czułam, że moje życie nie powinno układać się aż tak źle. Czemu zarabiam mniej niż inni? Czemu mężczyzna, którego kochałam mnie zostawił? Ledwie starcza mi na rachunki, a inni mają pieniądze, zdrowie i miłość... Myślałam, że życie zwyczajnie takie jest. Potem użyłam Turmalin Astral Clear, który polecała specjalistka w sprawach klątwy, fatum, złych mocy i pecha - nagle moje życie się zmieniło. Pieniądze i miłość przyszły same! Pozbyłam się fatum!

Nigdy nie spodziewałam się, że to napiszę... moje życie teraz jest piękne. Wreszcie pozbyłam się pecha i mam szanse żyć godnie!

~Kasia - 33 lata, Wrocław

Witaj!

Nazywam się Amala i jestem wróżką, ale też podróżniczką. W trakcie moich setek podróży poznałam wielu ludzi na całym świecie, którzy doznali całkowitej odmiany w swoim życiu. Zobaczyłam wiele tajemniczych rytuałów, byłam świadkiem okropieństw jakie potrafi wyrządzić rzucona przez kogoś klątwa. Od buddyjskich mnichów, chińskich kapłanów i afrykańskich szamanów nauczyłam się jak mogę sama wykryć siedzące w kimś złe moce. Postanowiłam działać.

Pomagałam w swoim życiu wielu ludziom, którzy zgubili swoje szczęście, zatracili radość, nie mieli pieniędzy, miłości. Myśleli, że życie takie jest - zwyczajnie czasem coś się nie udaje. Czasem mamy "niefart" - mówili. To jednak okłamywanie samego siebie. Wystarczy, że sąsiad, który nas nie lubi rzuci klątwę i wszystko zaczyna się sypać. Mieliście kiedyś w życiu taką sytuacje, że wszystko szło idealnie i nagle pękło? Prawdopodobnie macie w sobie pecha, klątwę, albo co gorsza złe moce. Skąd? Jak temu zaradzić? Opowiem wam historię...

Pewnego dnia zadzwonił do mnie mój brat, który mieszka w Niemczech. To niesamowicie silny mężczyzna, więc przeraziłam się, gdy usłyszałam płacz. Był w rozsypce. Wcześniej w Polsce wiódł spokojne i normalne życie - nie był bardzo bogaty, ale starczało mu na wszystko. Po przeprowadzce do Niemiec wiodło mu dobrze, aż pewnego dnia wprowadził się obok niego złośliwy sąsiad. Mieli sprzeczkę i złośliwiec rzucił na niego klątwę słowną: "Niech wszystko czego dotykasz się nie udaje. Niech Twoje życie będzie piekłem!" - Tak brzmiały słowa klątwy.

Akurat wtedy wróciłam z Tybetu i wiedziałam, jak ważne jest szybkie działanie. Jeżeli zidentyfikujemy u siebie klątwę, a nie zawsze jest to łatwe, musimy działać natychmiast.

Dotarłam do specjalnego plastra, wypełnionego składnikami, które wzmacniają działanie Turmalinu (kamienia szlachetnego) oraz same nasączają organizm dobrą energią, gdy pozbywają się tej złej. Składniki których użyto są znane w medycynie, ale rzadko używane w tej życiodajnej kombinacji. W połączeniu z Turmalinem potrafią zadziwiać największych przeciwników takich zabiegów.

Turmaliny - szereg minerałów szlachetnych. Należą do minerałów rzadkich lub bardzo rzadkich. Nazwa pochodzi od syngaleskiego turmali określającego zdolność do przyciągania.

Ocet drzewny - jeden z produktów suchej destylacji drewna drzew liściastych. Często używany w przemyśle

do produkcji leków i syropów.

Analiza składu plastrów Turmalin Astral Clear

Ocet bambusowy - w stanie rozcieńczonym stosowny jest do poprawy stanu włosów i skóry. Wspomaga proces wydalania niepotrzebnych substancji i toksyn z organizmu.

Chityna - Włókna chitynowe mają także zdolność wiązania i usuwania kwasów żółciowych i cholesterolu z przewodu pokarmowego. Obniżają tym samym jego poziom w krwiobiegu. Poza tym, włókna chitynowe obniżają ciśnienie krwi i poziom cukru. Korzystnie wpływają na pracę serca i układu krwionośnego.

~Wanda - 42 lata, Łódź

Moje małżeństwo stało pod znakiem zapytania. Złe samopoczucie, niechęć do robienia czegokolwiek. Niesamowity pech w życiu, pracy, miłości... Na szczęście trafiłam na plastry Turmalin Astral Clear i już po 2 dniach kuracji zadziałały w 100%! Wszystko natychmiast się poprawiło - tak jakbym po nurkowaniu wynurzyła się na powierzchnię i nabrała powietrza... Wreszcie jesteśmy szczęśliwi.

>>>> Problemy nie dotykają wszystkich, nie przychodzą bez powodu, a także same nie znikają– są zazwyczaj efektem przekleństwa, klątwy czy złej myśli kogoś w naszym otoczeniu. Zastanówmy się, kto może nam zazdrościć, życzyć źle, albo zwyczajnie nas nie lubić. Wystarczą odpowiednie słowa wypowiedziane przez kogoś kto chce naszej krzywdy...

Wiem, że plastry Turmalin Astral Clear codziennie pomagają ludziom z całej Polski, Niemiec i Anglii. Dostaje dziesiątki listów z podziękowaniami - plastry działają. Turmalinowy proszek wyciąga paskudne klątwy przez skórę, a dodatkowe składniki zastępują miejsce klątwy i ładują ciało dobrą energią.

Najważniejsze jest dla mnie to, że cała moja rodzina żyje z daleka od pecha i niepowodzeń. Pozbyli się wszystkich złych mocy, które były w ich ciele, a potem napełnili swoje ciało energią ciepła, dobra i szczęścia. Wszystkim wiedzie się znakomicie. Dlatego chcę dzielić się dalej!

Ostrzegam! To nie są żarty! Jeśli nie wierzysz, wyjdź i nie czytaj dalej!

Jestem pewna, że gdy przekonasz się o sile i skuteczności plastrów to wkrótce od Ciebie też dostanę list z podziękowaniem!

O czym marzysz?

O spokoju finansowym, bo obecnie wszystko co robisz pełne jest pecha i niepowodzeń? Ciąży nad Tobą jakieś fatum, które przeszkadza w rozwoju?

O bezpiecznej rodzinie, dzieciach i przyjaciołach? Nieszczęście pojawia się znikąd i wisi nad Wami? Czujesz, że ktoś rzucił na Ciebie klątwę?

O zdrowiu, które ciągle się pogarsza? Złe moce w Tobie nie dają się wyleczyć schorzeniu lub ściągają ciągle to nowsze problemy? Chcesz odnowić siły witalne?

Klątwa nie zniknie sama, fatum nie przestanie nad Tobą wisieć, a złe moce będą prześladować Cię i niszczyć wszystko za co się zabierasz. Daj sobie szansę w tej walce! Napełnij się dobrą energią - Wypróbuj Turmalin Astral Clear!

Zadzwoń i zamów już dziś pod bezpłatnym numerem:

Cena dnia 152 zł 395 zł za Przewodnik z darmową tygodniową kuracją oczyszczającą organizm!

Pozostało sztuk:

z

20

O miłości, która zawróci Ci w głowie? Nie jesteś w stanie przyciągnąć do siebie przeciwnej płci? Wystarczy nasączyć swoje ciało odpowiednią energią miłości!

+48 732 081 178

LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ:

Wybierając płatność online otrzymujesz -15% zniżki
na kolejne zamówienie i wysyłkę ekspresową GRATIS!

Podziel się:

6 KOMENTARZY:

agneeeszka

Kupiłam i działa!!! naprawde działa! Może trudno w to uwierzyć, ale moje problemy się skończyły!

Karolina Suris

Gdzie można kupić jeszcze z dofinansowaniem??? Potrzebuje pilnie pomocy

Zastanawiam się, czy nie kupić tego mojemu bratu... przecież on bez tego sobie nie poradzi. Słyszałem o zamiennikach, ale podobno nie działają. Ktoś próbował?

paweł44

Miałam już dwa plastry, teraz niedługo trzeci. Mam nadzieję, że uda mi się załapać na promocje... podobno są ostatnie sztuki.

Mariannaaa2

Nakleiłem właśnie plaster dla testu..... był KOMPLETNIE CZARNY po zdjęciu. Zamawiam następne sztuki, bo zaczynam się powoli bać co we mnie siedzi....

zadłużony...