Nasza infolinia czynna od 8 do 21:

+48 22 873 80 51

Przyciągnij szczęście w finansach z Wahadełkiem Przyciągania Bogactwa!

Piękna grafika w topce

Wahadełko i kupon lotto

Poznaj historię Pana Andrzeja, którego los odmienił jeden prezent

Całe życie pracowałem jako mechanik. Dopóki byłem sprawny, moje dochody były przyzwoite. Jednak miałem piątkę dzieci - wszystko, co zarobiłem, oddawałem bez zastanowienia żonie. Rodzina jest najważniejsza! Szybko, szybciej niżbym chciał, dzieci dorosły i jedno po drugim opuściły rodzinny dom. Zostaliśmy z żoną w starym domu, który wybudowano jeszcze za młodości mojego ojca! Możecie sobie wyobrazić w jak opłakanym był stanie. Dostaję niewielką emeryturę, nie mówiąc już o żonie, która oddała swoje najlepsze lata naszej rodzinie. Żyjemy skromnie, każdy grosz jest na wagę złota. Jednak mamy swoją małą rozpustę - zdrapki. To niedroga zabawa, ale działa na wyobraźnię. Któregoś dnia żona dostała z okazji imienin prezent. Jej dobra koleżanka podarowała jej… Wahadełko Przyciągania Bogactwa! Powiem szczerze, na początku nie miałem pojęcia co to jest! Żona dowiedziała się, że wahadełko otwiera czakrę finansową, co udrażnia przepływ energetyczny osoby, która go użyje. Ja rozumiałem z tego niewiele, ale moja żona kazała mi usiąść na kanapie i zabrała się za zgadywanie, który kwadrat należy zdrapać. Nagle, wrzask! “Andrzej, wygraliśmy!”, krzyczała Maria. To była radość, sąsiedzi przybiegli słysząc jej, a wkrótce i moje krzyki radości. Maria wybrała szczęśliwe liczby i wygraliśmy dożywotnią pensję w wysokości 7000 zł miesięcznie do końca życia. A my… jedziemy po raz pierwszy za granicę. Mamy w planach zwiedzanie Watykanu. A w drodze pierwszy wnuk! To niesamowite, jak nasze życie zaczęło się układać. A zaczęło się od wahadełka.

Andrzej, 69 lat

Szczęśliwa zdrapka, która odmieniła los pana Andrzeja i jego żony

Wygrany kupon zdrapka

Czujesz, że brak Ci szczęścia w finansach?

Jeśli tak, oto dobra wiadomość: Twój los może się odmienić! Tak było z Panem Maćkiem, który z wahadełkiem zażegnał kryzys finansowy: „Zimą zepsuło mi się auto, do tego straciłem pracę, a niedawno wziąłem kredyt. Nie miałem nic do stracenia, gry losowe były formą odskoczni. W ramach eksperymentu skorzystałem przed skreśleniem cyfr z pomocy Wahadełka - i możecie wierzyć lub nie, moje życie się całkowicie odmieniło!”

Dlaczego Pan Maciek mógł liczyć na przychylność fortuny? Pewnie nie dziwi Cię fakt, że niektórzy ludzie przyciągają do siebie pieniądze i szczęśliwe okazje do wzbogacenia się, prawda? Są też tacy, którzy nigdy nie zaznają dobrobytu, choć ciężko pracują, mam rację? Wiesz, czemu tak się dzieje? To w dużej mierze kwestia naszej osobistej energii finansowej.

Dlaczego warto marzyć? Przeczytaj historię Dagmary, która przeszła drogę od biedy do bogactwa

Jestem położną z piętnastoletnim stażem. Moja praca nie jest łatwa, powiedziałabym, że wręcz przeciwnie. Jednak daje mi ogromną satysfakcję. Czuję, że pomagam młodym kobietom wydać na świat nowe życie. A czy jest coś bardziej cennego? Pracuję dużo - kto zna realia służby zdrowia ten wie, że nie robi się tylko dla pieniędzy. Wieczory spędzam w przyszpitalnym domu narodzin. Weekendy to kursy w szkołach rodzenia. Nie potrzebuję dużo do życia - wynajmuję pokój, staram się robić przemyślane zakupy, zwyczajnie nie stać mnie na inny sposób życia. Jednak to nie przeszkadza mi mieć ogromnych marzeń. A nic tak nie pobudza marzeń jak postawienie kuponu w grach losowych, oczywiście od czasu do czasu. Gdy myślałam o tym, co bym zrobiła z wielomilionową wygraną, miałam przed oczami moją mamę. To ona nauczyła mnie satysfakcji z ciężkiej pracy. Całe życie pomagała innym - czy to była sąsiadka, która przyszła po cukier czy też koleżanka z pracy potrzebująca zastępstwa. Chciałam zrobić coś dla niej, dla nas. Nigdy do końca nie wierzyłam, że będę miała taką szansę. Moja mama jest osobą mocno uduchowioną. Nie zdziwiłam się, gdy któregoś razu podarowała mi dziwny prezent. Powiedziała, że to Wahadełko Przyciągania Bogactwa. “Idź z tym skreślać numery. To amulet naładowany energią finansową przez Jasnowidz Amalę”, powiedziała. Powiem szczerze - miałam pewne obawy, jednak kto dyskutuje z matką, prawda? Dalej… sama nie mogę w to uwierzyć. Boję się to zrobić. Trafiłam szóstkę, wygrałam pieniądze, które są dla mnie niewyobrażalne. Szukam właśnie mieszkania dla mnie i mamy, nie mogę się doczekać, aż zrobię z tymi pieniędzy coś dobrego. Bo jest tyle dobroci, którą można podzielić się z innymi! Nigdy nie byłam bardziej szczęśliwa, mama jeszcze nie wie jak zwykłe Wahadełko Przyciągania Bogactwa odmieniło nasz los.

Dagmara, lat 40

Pani Dagmara po wygranej

Pani Dagmara wie już, na co przeznaczy wysoką wygraną, w której zdobyciu pomogło Wahadełko Przyciągania Bogactwa.

Jak używać Wahadełka Przyciągania Bogactwa?

Wahadełko Przyciągania Bogactwa ma intuicyjną zdolność odgadywania zwycięskich numerów w grach losowych. Wystarczy, że przed obstawieniem danych liczb przytrzymasz wahadełko nad losem lub zdrapką. Jeśli na którąś z pozycji wahadełko w jakikolwiek sposób zareaguje (może zacząć się kręcić, wirować lub odczuwalnie zwiększyć swój ciężar), oznacza to, że należy uwzględnić to miejsce - w przypadku blankietu gry losowej należy skreślić liczbę, gdy jest to zdrapka, trzeba zdrapać to miejsce.

Pamiętaj: wahadełko ma moc przyciągania bogactwa tylko jeśli będziesz wierzył w jego moc, co otworzy Twoje czakry. Tylko otwarte czakry pozwolą wszechświatowi zainterweniować w Twojej sprawie.

Otwórz się, a fortuna zacznie Ci sprzyjać

Wielu ludzi po prostu nie wierzy w to, że mogą być szczęśliwi. Jeśli nie ma w nas krzty wiary, energia nie będzie wiedziała jak nam pomóc. To tak, jakbyśmy wskazywali drogę niewidomemu. Jednak jeśli tylko powierzymy swój los fortunie, przedmioty przyciągające energię, takie jak Wahadełko Przyciągania Bogactwa, zadziałają na naszą korzyść. „Wystarczyło obstawić mecze z Wahadełkiem Przyciągania Bogactwa w dłoni - mówi Pan Artur - sam sobie czasem nie wierzę, ten niepozorny przedmiot nadał mojemu życiu sens.”

Już teraz wypełnij formularz zamówienia i zdobądź Wahadełko Przyciągania Bogactwa w promocyjnej cenie - jedyne 152 zł zamiast 583 zł! Promocja obowiązuje tylko do 31 marca 2020 roku. Zamów Wahadełko Przyciągania Bogactwa już dziś i przekonaj się, jakie to uczucie, kiedy spełniają się najskrytsze marzenia!

Wypełnij formularz zamówienia:

Nasza infolinia czynna od 8 do 21:

+48 22 873 80 51